Батат або солодка картопля, одна з найпоширеніших у світі харчових культур. Батьківщиною батату прийнято вважати Перу і Колумбію, звідки він поширився по всьому світу. М'якоть батата в залежності від сорту буває рожевою, білою або навіть фіолетовою. Бульби мають подовжену або ребристу форму, а шкірка може бути різних кольорів, гладка. Він містить крохмаль, білок, мінеральні солі, вуглеводи, багато різних вітамінів (групи В, РР, А), мінералів, органічних кислот (аскорбінова кислота, фолієва кислота), крохмалю та дисахаридів.
Батат, на відміну від справжньої картоплі, готується набагато швидше: 5-7 хвилин від часу закипання води. Часто його навіть їдять сирим, просто так чи як інгредієнт салату. Він навіть вважається дієтичним продуктом, тому його популярність тільки зростає.
Батат є досить універсальним продуктом його можна відварювати, сушити, смажити, додавати до різних страв (суп, каша, десерти, запіканки, пюре). Часто як приправу до нього використовують цедру і сік цитрусових, перець і карі.
У смакові батату можна відчути легкий присмак картоплі, моркви, гарбуза, гороху, хоча біологічно батат має з ними мало спільного.
Термін зберігання: 15 діб при температурі від +12 до +20 ° C.
Додаткова інформація: остаточний вага і вартість даного товару буде визначена тільки після зважування продукту, але в середньому похибка між встановленої масою на сайті і кінцевим вагою за товар може досягати ± 10%.
Важливо: не тримати в холодильнику та за температури нижче +10° C.