Наявність не гарантована!
Цей схожий на чортополох овоч вимагає вправності для правильної обробки, але цінителі кухні знають, що зусилля окупаються. Сорти цього овоча родом з Італії, Франції та Іспанії. Вони бувають круглі і довгасті, зелені і пурпурні. М'ясисті, жорсткі і закриті головки - важливий показник свіжості. Перезрілий артишок з прошарками і злегка дерев'янистий.
Маленькі молоді артишоки можна готувати і їсти разом зі стеблом. Стебло потрібно тільки вкоротити і очистити від шкірки. Вузли листа, тверді фрагменти нижньої основи і кінчики листя також потрібно видалити. Молоді артишоки можна їсти навіть сирими. Великі артишоки необхідно спочатку промити, а потім видалити плодоніжки. Її потрібно витягнути, а не відрізати, тому що тільки так тверді неїстівні волокна відокремляться від серцевини овочу. Потім потрібно зрізати ножицями гострі кінчики листя і великим ножем видалити верхню третину головки квітки. Потім потрібно прибрати неїстівну «бороду». Підготувавши овоч, потрібно кинути його в киплячу підсолену воду. Він стане м'яким приблизно через 30-45 хвилин. Лимонний сік або оцет захищає артишок від втрати кольору.
Термін зберігання: до 7 днів (при температурі від 0 до + 8 ° С).
Додаткова інформація: остаточна вага і вартість даного товару буде визначена тільки після зважування продукту, але в середньому похибка між встановленою масою на сайті і кінцевою вагою за товар може досягати ± 10%.