Печиво купити в Києві
Печиво - особливий вид кондитерського борошняного виробу, характеризується мінімальним відсотком вологи. Готують печиво з усіх видів тіста, і відповідно цього поділяється на такі види:
ü сухе - галети, крекер;
ü цукрове;
ü затяжне;
ü напівцукрове;
ü петіфур - здобне;
ü курабьє - пісочне;
ü сухарики;
ü печиво-бісквіт;
ü білкове збивне.
Кількість торгових марок обчисленню не піддається.
Цікаві факти про печиво
Деякі види печива мають історію, традицію споживання та виготовлення.
Брецель. Дріжджовий крендель з Південної Німеччини, емблема німецьких пекарів з XIV с. і до теперішнього часу. Після випічки має насичений коричневий колір, посипається кам'яною крупною сіллю і вживається як закуска до пива. Один з найбільш затребуваних борошняних виробів на Октоберфест.
Тюіль. Французьке печиво з борошна, меленого мигдалю, цукру. Процес бродіння не застосовується. Назва перекладається як «черепиця», виріб повинен мати вигнуту форму, але не обов'язково. Вживається самостійно або як доповнення до інших десертів - морозиву, панакотті, смузі, каві, чаю, фрешам.
Саблє. Форма і вид цього виробу українським споживачам добре знайоме. У торгових мережах багато сортів круглого печива з зубчастими краями. Кругляшки склеєні між собою будь-яким джемом попарно.
І мало кому приходить в голову, що рецепт був винайдений у Франції ще в 1670 році. Далеко не кожне печиво такого виду може називатися саблє. Справжня рецептура має такий склад:
цукор - 1 частина;
вершкове масло - 2 частини;
борошно, сорт вищий - 3 частини.
Допускаються жовтки курячих яєць, картопляний крохмаль. В якості начинки використовують лимонний, апельсиновий джеми, крем з мигдалю.
Адепти здорового способу життя воліють печиво домашньої випічки або від перевіреного виробника.